Şu anda Buradasınız: ANASAYFA > SERVİS & PARÇA

SERVİS & PARÇA


Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Emsamak Makina, satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermektedir. Satışını yaptığımız ürünlerin garanti dahilinde ve garanti sonrasında oluşan arızaları ile makinenizden yüksek performans almanızı sağlayacak periyodik bakımları için her zaman hazırız.

EMSAMAK  Servisi olarak, müşterilerimizin verimliliklerini arttırmasına ve rekabet üstünlüğü elde etmesine yardımcı olmak için:

  • Uzun vadeli, yakın ve samimi  ilişkiler kurarız,
  • Yenilikçi özelliğimiz  sayesinde çalışma maliyetlerini azaltmak ve çalışma süreslerini artırmak için daha iyi , daha verimli çözümler buluruz ve öneririz,
  • Verdiğimiz sözlerin arkasında durarak  her zaman her yerde aktif destek sağlarız.

 

Yedek Parça ve Delme Takımı

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Emsamak Makina, satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermektedir.  Satışını yaptığımız ürünlerin garanti dahilinde ve garanti sonrasında oluşan arızaları ile makinenizden yüksek performans almanızı sağlayacak periyodik bakımları için her zaman hazırız.

 

Teknik Destek

Tüketicimizlere gereken yedek parça ve etkin servis için her zaman hazırız. Ve sizlere en kaliteli ürünleri temin etmek amacı ile her zaman dünya standartlarını takip ediyoruz.                                                                                                                                

 

Eğitim                                                                           

Delici Teknolojiler konusunda olan büyük deneyim sizlere teknik konularda destek olmamıza imkan sağlar. Profesyonel ve yılların tecrübesine sahip elemanlarımız sizlere Maden ve İnşaat Sektöründe en yakın yardımcılarınızlar. Amacımız  yerinde tavsiyeler, kaliteli uygulamalar ve verimli sonuçlar!